Przesyłki dla sklepów internetowych

Prowadzenie działalności gospodglobkurierarczej w formie sklepu internetowego wymaga dokonywania regularnych wysyłek zamówionych przez klientów przedmiotów, na wskazany przez nich adres. Właściciel e-sklepu powinien zawiązać trwałą współpracę z firmą kurierską, oferującą najkorzystniejsze cenowo przesyłki, które będą w jak najkrótszym czasie docierać do klientów. Takie usługi oferuje m.in. Globkurier.

Czym jest Globkurier?
Firma ta obsługuje sektor małych i średnich przedsiębiorstw, dopasowując się do specyfiki funkcjonowania sklepów internetowych. Właściciel e-biznesu może wybrać jedną z kilku opcji współpracy z Globkurier, dopasowując jej model do własnych potrzeb i oczekiwań. Moduł wysyłek kurierskich można szybko i wygodnie zintegrować z popularnym oprogramowaniem e-commerce, m.in. z Magneto, PrestaShop, 2Sklep, eCommerce24h, WF-Mag czy RedCart i KQS. Specjalnie z myślą o klientach dysponujących swoim własnym oprogramowaniem sklepu, stworzonym w formie dedykowanego systemu, Globkurier oddaje do dyspozycji odpowiednią aplikację, którą można do niego dopasować.

Integracja z oprogramowaniem e-commerce
Wszystkie moduły integracji z oprogramowaniem e-commerce są dla klientów dostępne bezpłatnie. Pozwalają one na automatyzację procesu zlecania przesyłek oraz szybkie i skuteczne porównywanie ofert wielu kurierów w jednym miejscu, co umożliwia wybór najatrakcyjniejszej opcji dla przedsiębiorcy. Użytkownik może korzystać z usług zweryfikowanych przewoźników, którzy zapewnią mu bezpieczny i pewny transport wszystkich przesyłek, w najbardziej konkurencyjnych cenach. W module integracji ze swoim sklepem internetowym będzie mógł korzystać z panelu do zarządzania i monitorowania przesyłek online.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s